Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Реклама на сайті

Інформаційний портал www.blagoustriy.info – єдиний в Україні галузевий портал, що збирає в своїй площині всю необхідну інформацію призначену для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств, що працюють в сфері благоустрою населених пунктів. Зокрема, це стосується таких підгалузей як дорожньо-мостове господарство, зовнішнє освітлення, озеленення та комплексний благоустрій, санітарна очистка та поводження з побутовими відходами, інженерний захист територій, а також утримання прибудинкових територій тощо.

Інформаційний портал створено в рамках швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» - DESPRO за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для використання в роботі та розвитку сфери благоустрою територій населених пунктів в Україні.

На сторінках Інформаційного порталу - найсвіжіші новини, публікації, роз’яснення, обговорення з експертами, бізнес-майданчик, законодавство, література та довідники підприємств галузі.

Зокрема, користувачі зможуть отримати відповіді на запитання щодо законодавчих та фінансово-економічних аспектів утримання об’єктів та елементів благоустрою, практики ефективного застосування законодавства в цій сфері, тарифної політики та ціноутворення, ознайомлюватись з роз’ясненнями та коментарями щодо окремих положень законодавства в цій сфері.

Для пошуку партнерів та контрагентів в сфері благоустрою на Інформаційному порталі активно працює бізнес-майданчик, на якому користувачі зможуть знайти техніку, обладнання, технології, товари, матеріали, послуги, інвестиції тощо, необхідні для забезпечення належного утримання об’єктів благоустрою.

Запропонований Інформаційний портал стане в нагоді всім, хто задіяний в питаннях благоустрою, буде практичним порадником у цій сфері, а для декого – стартовою сторінкою та путівником в безмежних просторах Інтернету.

 

На Інформаційному порталі www.blagoustriy.info є можливість розміщення комерційної інформації: як текстової, так й банерної.

Текстова комерційна інформація представлена декількома варіантами:

Форма публікації

Вартість, грн.

Новина

(анонс на головній сторінці сайту, з послідуючим розміщенні в відповідному розділі та щотижневій розсилці)

100

PR стаття

(анонс на головній сторінці сайту на протязі місяця, з послідуючим розміщенні в відповідному розділі та щотижневій розсилці. Текст до 5 000 тис. знаків. Фото 500х325 (не більше 3-х шт.)

500

Подія

(анонс на головній сторінці сайту, з послідуючим розміщенні в відповідному розділі та щотижневій розсилці. Текст до 2 500 тис. знаків. Фото 500х325 (не більше 3-х шт.)

100

Опитування

(знайдіть відповідь на Ваше актуальне питання серед Вашої потенційної аудиторії - наших читачів; розміщення на головній сторінці сайту, з послідуючим розміщенні в відповідному розділі та щотижневій розсилці)

100


Банерна інформація.
Розміщення на всіх сторінках сайту:

Розміщення

Формат, px

Неділя, грн.

Місяць, грн.

Рекламний блок 1

 (100%х90)

150

500

Рекламний блок 2

430х290

150

500

Рекламний блок 3

770х90

100

300

Рекламний блок 4

430х250

100

300

Банер в щотижневій розсилці новин (загальна база 2500 підприємств)

468х60

100

300

Фіксування рекламної об’яви

Бізнес-майданчика на головній сторінці

-

50

100

Технічні вимоги до банерів:
Обсяг кожного файлу (gif, flash) не повинен перевищувати 10 МБайт. Геометричні розміри Gif і Flash файлів для банерів статичного розміру повинні точно відповідати розмірам рекламного місця, на якому планується розміщення.Розміщення реклами на БІЗНЕС-МАЙДАНЧИКУ:

1. Безкоштовно: назва підприємства, контакти та назва продукції або послуги.
2. Платно:

Привернення більшої уваги до оголошення

Вартість, грн.

ТОП – оголошення

Фіксування рекламного оголошення на перших позиціях у загальному розділі  «Бізнес-майданчик», галузі (наприклад «Відходи») та підрозділі (наприклад «Товар»)

-          збільшення переглядів в 4-20 раз

-          пріоритет у результатах пошуку

 

7 днів

30

14 днів

55

1 місяць 

100

3 місяця

190

6 місяців

280

Виділення оголошення

Оголошення буде виділене жовтим фоном на весь час розміщення на сайті

-          виділення активно на весь час публікації

-          збільшення переглядів в 3-4 рази

20

Підняття оголошення

Оголошення підніметься вище всіх безкоштовних оголошень у загальному розділі  «Бізнес-майданчик», галузі та підрозділі.

-          найшвидший спосіб збільшити відгук

-          збільшення переглядів в 5-6 разів

-          оновлення дати оголошення на поточну

10

З приводу розміщення реклами на сайті звертайтесь за телефоном:

+38 (050) 443-77-83 або пишіть: info@blagoustriy.info


Схема розміщення банерної реклами на сторінках сайту наведена на прикладі Головної сторінки: 

Дивитися результати Інші опитування