Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Розширення прав ОСББ та ФОП на ринку поводження з побутовими відходами

Народний депутат України Соболєв С.В. зареєстрував проект Закону України «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами» (реєстр. № 1439 від 11.12.2014).

Цілями і завданнями цього Закону автор визначив приведення у відповідність положень Закону Україну «Про відходи» з міжнародними стандартами та документами, що регулюють відносини у зазначеній сфері, зокрема із Рамковою директивою Європейського Союзу 91/156/ЄЕС «Про відходи», Конституцією України та іншими законодавчими актами України. Це сприятиме створенню в Україні розгалуженого взаємопов’язаного правового поля з урахуванням як світових тенденцій в напрямку ефективного розв’язання проблеми відходів так і вітчизняної практики.

Зміни враховують можливість залучення до процесу збирання та перевезення побутових відходів усіх суб’єктів господарювання (як юридичних осіб так і фізичних осіб-підприємців), які мають спеціально обладнанні для цього транспортні засоби та не один рік працюють на ринку надання цих послуг. Також, ці зміни дають право об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, суб’єктам господарювання – джерелам утворення побутових відходів, самостійно визначати собі виконавців послуг із збору та перевезення побутових відходів.

На думку автора дані зміни надають право мешканцям житлових будинків приватної власності у межах певної території шляхом голосування на загальних зборах визначити виконавця даних послуг самостійно, таким чином заохочують суб’єктів господарювання, які надають послуги із збирання та перевезення побутових відходів до конкуренції, внаслідок чого вартість на ці послуги зменшиться, а якість надання послуг – збільшиться.

Додатковi матерiали
19.12.2014

Розділи: Відходи, Прибудункові території

 

Дивитися результати Інші опитування