Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Вдосконалення системи експлуатації мостів та шляхопроводів

Народний депутат України Остапчук В.М. зареєстрував проект Закону України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо вдосконалення системи експлуатації мостів та шляхопроводів)» (реєстр. № 1528 від 22.12.2014).


Прийняття запропонованих змін до статті 7 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» на думку автора дозволить вдосконалити систему експлуатації мостів та шляхопроводів, об’єднати у єдиний комплекс транспорту інфраструктуру міст та інших населених пунктів, забезпечити ефективне використання державних коштів, а за умов передачі у комунальну власність слугуватиме здійсненню належного керівництва місцевими органами.


За інформацією автора, на балансах залізниць України на сьогодні знаходиться 103 автодорожні шляхопроводи, які не задіяні у технологічному процесі залізниць, є невід’ємною складовою транспортної інфраструктури міст та інших населених пунктів.


Залізниці ведуть поточне обслуговування зазначених об’єктів та виконують роботи з усіх видів ремонту.


Законом України «Про передачу об’єктів права державної власності та комунальної власності» визначено виключний перелік об’єктів, які підлягають безоплатній передачі з державної у комунальну власність. Автодорожні шляхи не включені до зазначеного переліку.


Таким чином, відремонтовані технічно справні об’єкти навіть за умови згоди місцевих органів влади, у відповідності із Законом України «Про передачу об’єктів права державної власності та комунальної власності», не можуть бути безоплатно передані з балансу залізниць у комунальну власність.


Крім того, з метою вдосконалення системи експлуатації мостів та шляхопроводів, ефективного використання державного майна та на виконання рішення Міжвідомчої комісії з питань науково-технологічної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України від 13.10.2009 запропоновано внести зміни до статті 7 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» щодо можливості безоплатної передачі мостів, шляхопроводів та інших сполучних споруд, які є невід’ємною складовою транспортної інфраструктурою міст та інших окремих населених пунктів із державної у комунальну власність.
Додатковi матерiали
23.12.2014

Розділи: Дороги

 

Дивитися результати Інші опитування