Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Удосконалення впровадження паркувальних талонів

Народні депутати Фірсов Є.П. та Алєксєєв С.О. внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поліпшення розрахунків за надання послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів)» (реєстр. №1916 від 02.02.2015).

Основною метою прийняття проекту закону є впорядкування надання послуг з користування відведеними майданчиками для платного паркування транспортних засобів, шляхом надання можливості власникам транспортних  засобів розраховуватися за такі послуги більш зручною формою, а саме  за  допомогою паркувальних талонів.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо поліпшення розрахунків за надання послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів)розроблено з метою удосконалення державного регулювання у сфері благоустрою населених пунктів, належного утримання вулично-дорожньої мережі, раціонального її використання транспортними засобами у відведених для цього місцях (майданчиках для паркування транспортних засобів) та поліпшення розрахунків за надання послуг з користування майданчиками для платного паркування шляхом розширення повноважень органів місцевого самоврядування.


Зміни запропоновані проектом закону дозволять власникам транспортних засобів розраховуватися за послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів більш зручною формою, а саме за допомогою паркувальних талонів, вартість яких встановлюватиметься органами місцевого самоврядування.

Діючим законодавством не передбачено встановлення вартості паркувальних талонів на послуги з користування відведеними майданчиками для платного паркування транспортних засобів.

Враховуючи зазначене, виникла необхідність внести зміни до законів України «Про дорожній рух» та «Про благоустрій населених пунктів».  

 

Додатковi матерiали
16.02.2015

Розділи: Дороги, Благоустрій територій

 

Дивитися результати Інші опитування