Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Роз’яснення

Суть питання:Роз'яснення щодо технічного нагляду
Запитувач: Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

Зміст питання:


Доброго дня! Звертається до Вас управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. Наше управління як розпорядник коштів на ремонт та будівництво об'єктів благоустрою не має сертифікованого спеціаліста технічного нагляду. В зв'язку з цим ми змушені наймати спеціаліста технічного нагляду шляхом заключення договору на технічний нагляд з сторонньою організацією.

Просимо Вас надати роз'яснення з приводу наступного питання: який розрахунок повинна представити організація яка забезпечує технічний нагляд над ремонтом об'єктів благоустрою якщо згідно умов договору вартість утримання служби замовника (технічного нагляду) складає 2,2% від суми будівельно-монтажних робіт згідно глав 1-9 кошторисного розрахунку, а згідно проектно-кошторисної документації на об'єкти ремонту складає 2,5 %.

Відповідь:До відповіді за роз’ясненням було долучено Мінрегіон України, який листом від 11.01.2014 за № 8/15-7-14 надав наступну відповідь.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розглянуло лист щодо витрат зі здійснення функцій технагляду за об'єктами капітального будівництва і з питань компетенції роз'яснює.

Здійснення технічного нагляду за будівництвом об'єктів є складовою функцій замовника. Відповідно до ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», який носить обов'язковий характер при визначенні вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, утримання служби замовника будівництва (у тому числі технагляд) здійснюється за рахунок коштів, передбачених у главі 10 зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва (ЗКР). Ліміт цих коштів визначається відповідно до п.5.8.13 зазначених Правил в обгрунтованому замовником розмірі, але не більш ніж 2,5 відсотки від підсумку графи 8 глав 1-9 ЗКР.

У разі відсутності у замовника спеціалістів, які могли б виконувати функції технічного нагляду за будівництвом об'єктів, замовник може залучати спеціалістів сторонніх організацій на договірній основі. Оплата за виконання зазначених робіт здійснюється за рахунок коштів на утримання служби замовника у розмірі, визначеному на підставі відповідних розрахунків, складених у довільній формі, виходячи з обгрунтованих трудовитрат спеціалістів технагляду та узгодженого сторонами показника вартості людино-дня.
 
Дякуємо, що звернулись за роз’ясненням до Інформаційного порталу Благоустрій.INFO!

15.01.2014

Розділи: Відходи, Дороги, Озеленення, Освітлення, Прибудункові території, Благоустрій територій

 

Дивитися результати Інші опитування