Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Роз’яснення

Суть питання:Щодо зимового періоду на копання могил на кладовищі
Запитувач: Марія

Зміст питання:

Як визначати початок введення зимового періоду на копання могил на кладовищі?

Відповідь:

При визначенні обґрунтованих витрат на ритуальні послуги, зокрема копання могили (викопування могили ручним або механізованим способом), і виготовлення предметів ритуальної належності ритуальним службам рекомендовано враховувати Норми часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності, затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 03.03.09 № 52.

У розрахунках норм часу на копання могили задіяні терміни та визначення, що застосовуються при виконанні будівельних робіт відповідно до Державного стандарту України "Грунти. Класифікація" ДСТУ Б В.2.1-2-96, а саме:

мерзлі грунти - грунти, що мають мінусову чи нульову температуру, та містять у своєму складі видимі льодяні включення і (або) лід-цемент та характеризуються кріогенними зв'язками;

намерзлі грунти та намерзлі грунти в стані природної вологості - грунти, що мають мінусову температуру і не містять у своєму складі лід та незамерзлу воду.

Визначення літнього та зимового періодів у розрахунках норм часу на копання могили здійснюються на підставі Будівельних норм та правил "Строительная климатология и геофизика" СНиП 2.01.01-82 та Державних будівельних норм "Правила определения стоимости строительства" ДБН Д. 1.1-1-2000, з відповідним поділом території України по температурним зонам. У разі відсутності у Довіднику з клімату потрібних даних тривалість зимового періоду рекомендовано встановлювати на підставі довідок метеорологічної служби.

Дякуємо, що звернулись за роз’ясненням до Інформаційного порталу Благоустрій.INFO!

23.06.2014

Розділи: Благоустрій територій

 

Дмитро

Доброго дня. Скажіть будь ласка як здійснювати оплату праці землекопа при 7 денному робочому тижні.?? Є тарифи на вихідні та святкові дні затвердженні Червоноградською міською радою.ДЯКУЮ

27 Червень 2017 в 10:44 | Вiдповiсти

Дивитися результати Інші опитування