Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Роз’яснення

Суть питання:Щодо ліцензування робіт з поточного ремонту вуличного освітлення
Запитувач: КП "Гарант"

Зміст питання:

Роз'ясніть будь-ласка, чи потрібна ліцензія при проведенні робіт з поточного ремонту вуличного освітлення (ремонт світильників, заміна ламп, т.ін.). Замовником даних послуг виступає орган місцевого самоврядування. Дуже дякую за допомогу.

Відповідь:

В Україні ліцензування здійснюється у відповідності до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 № 1775-III. Цей Закон визначає види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, порядок їх ліцензування, встановлює державний контроль у сфері ліцензування, відповідальність суб'єктів господарювання та органів ліцензування за порушення законодавства у сфері ліцензування.

В свою чергу Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 14.11.2000 № 1698 «Про затвердження переліку органів ліцензування».
Зазначеним переліком ліцензування робіт з поточного ремонту вуличного освітлення не передбачено.
 
Дякуємо, що звернулись за роз’ясненням до Інформаційного порталу Благоустрій.INFO!

 

16.01.2015

Розділи: Освітлення

 

Дмитро

Підскажіть будь-ласка, чи потрібна будівельна ліцензія при проведенні робіт з поточного ремонту, обслуговування вуличного освітлення (всановлення опор для світильників, підключення до мережі, ремонт світильників, заміна ламп, т.ін.). Дякую за допомогу.

15 Січень 2018 в 14:37 | Вiдповiсти

16 Січень 2015 в 12:59 | Вiдповiсти

Дивитися результати Інші опитування