Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Роз’яснення/Відходи

14.04.2016Відходи

Суть питання:Сортувальна лінія
Запитувач:Ігор Іванович Лапчук

Зміст питання:

Дивитись відповідь

15.05.2014Відходи, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Яким чином організувати збирання побутових відходів?
Запитувач:Вадим

Зміст питання:

Яким чином організувати збирання побутових відходів?

Дивитись відповідь

20.03.2014Відходи

Суть питання:Які повноваження має орган місцевого самоврядування при поданні місцевими суб’єктами господарювання, які утворюють відходи та здійснюють операції поводження з ними, звіту про інвентаризацію джерел утворення відходів?
Запитувач:Управління житлово-комунального господарства

Зміст питання:


Які повноваження має орган місцевого самоврядування при поданні місцевими суб’єктами господарювання, які утворюють відходи та здійснюють операції поводження з ними, звіту про інвентаризацію джерел утворення відходів?

Дивитись відповідь

15.01.2014Відходи, Дороги, Озеленення, Освітлення, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Роз'яснення щодо технічного нагляду
Запитувач:Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

Зміст питання:


Доброго дня! Звертається до Вас управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. Наше управління як розпорядник коштів на ремонт та будівництво об'єктів благоустрою не має сертифікованого спеціаліста технічного нагляду. В зв'язку з цим ми змушені наймати спеціаліста технічного нагляду шляхом заключення договору на технічний нагляд з сторонньою організацією.

Просимо Вас надати роз'яснення з приводу наступного питання: який розрахунок повинна представити організація яка забезпечує технічний нагляд над ремонтом об'єктів благоустрою якщо згідно умов договору вартість утримання служби замовника (технічного нагляду) складає 2,2% від суми будівельно-монтажних робіт згідно глав 1-9 кошторисного розрахунку, а згідно проектно-кошторисної документації на об'єкти ремонту складає 2,5 %.

Дивитись відповідь

14.01.2014Відходи

Суть питання:Скажіть, будь ласка, в яких випадках вживається термін "звалище", а в яких "полігон"?
Запитувач:Вікторія Погорєлова

Зміст питання:


Скажіть, будь ласка, в яких випадках вживається термін "звалище", а в яких "полігон"?

Яким нормативним документом дано визначення термінів?

Яка між ними відмінність?

З повагою, Вікторія Погорєлова

Дивитись відповідь

26.12.2013Відходи

Суть питання:Каким образом производить расчет объемов и стоимости услуг по вывозу бытовых отходов по минимальным нормам, утвержденным Постановлением КМ № 1070, с учетом размера территории учреждений?
Запитувач:КП «Коммунальник»

Зміст питання:


В соответствии ст. 21 ЗУ «Об отходах» предусматривает, что органы местного самоуправления в сфере обращения с отходами обеспечивают: разрабатывают и утверждают схемы санитарного очищения населенных пунктов; организацию сбора и удаления бытовых отходов.

Для организации, осуществления и улучшения работ по санитарной очистке города Мариупольским городским советом было образовано КП «Коммунальник», который имеет специализированный (мусороуборочный) транспорт и создано для осуществления вышеуказанных услуг.

Согласно п. 4.2. Решения исполнительного комитета Мариупольского городского совета от 26.07.2006г. за № 197: «… для определения количества вывозимых ТБО, за основу брать данные, указанные в санитарном паспорте».

Данные санитарного паспорта рассчитываются на основании:
- норм накопления, утвержденные Мариупольским исполкомом,  для объектов непроизводственной сферы (в 2006г.);
- норм накопления уличного и дворового мусора с  1 куб. м. площади;
и  данных, предоставляемых Вами:
- общая площадь в кв.м. – согласно технического паспорта на здание (сооружение) по БТИ 
- общая площадь под зданием (сооружением) и прилегающей территории, как под асфальтовым покрытием, так и без асфальтового покрытия.

Постановлением КМ Украины № 1070 от 10.12.2008г. была утверждена типовая форма договора с приложениями к нему, в т.ч. минимальные нормы предоставления услуг по вывозу бытовых отходов.

В соответствии с вышеуказанным Постановлением предусмотрено: «послуги надаються з урахуванням розміру території, схеми санітарного очищення, затвердженої в установленому порядку, та інших умов, передбачених законодавством у сфері житлово-комунального господарства...

У разі коли норми не затверджено органом місцевого самоврядування, застосовують мінімальні норми згідно з додатком 2».

На  сегодняшний день возник вопрос о расчете объемов и  стоимости услуг по вывозу бытовых отходов для бюджетных учреждений (школ и садов-ясель), но в  минимальных нормах предоставления услуг по вывозу бытовых отходов (постановления КМ № 1070), минимальная норма с территории не указана.

На основании вышеизложенного просим разъяснить (дать пояснения) каким образом производить расчет объемов и стоимости услуг по вывозу бытовых отходов по минимальным нормам, утвержденным Постановлением КМ № 1070, с учетом размера территории учреждений.

Дивитись відповідь

26.12.2013Відходи

Суть питання:Прошу роз'яснити деякі положення постанови КМУ №1010 від 26.07.2006 року
Запитувач:ТОВ "Грінко-Житомир"

Зміст питання:


Виконавчий комітет Житомирської міської ради та Житомирське відділення Антимонопольного комітету не погоджують (тарифи на вивезення ТПВ) при наявності висновку Державної інспекції України з контролю за цінами, мотивуючи, що у підприємства відсутня інвестиційна програма в сфері поводження з відходами не погоджена в установленому порядку органами місцевого самоврядування, хоча підприємство не закладає в тариф витрати із здійснення капітальних вкладень, а лише просить встановити рівень рентабельності на рівні не вище 12% в цілому по підприємству. Питання:
-Чи обовязково підприємству мати затверджену інвестиційну програму поводження з ТПВ?
-Чи тотожні поняття рівень рентабельності в цілому по підприємству 12% передбачений ст. 21. постанови КМУ та поняття витрати на здійснення капітальних вкладень передбачений ст.23.постанови КМУ? Якщо так то як розраховується тариф? Якщо ні то як розраховується тариф для винесення його на виконком?
-На який термін виконавчий комітет може затримувати прийняття рішення погодження тарифів від моменту подання документів (висновку щодо розрахунків економічно обгрунтованих планових витрат)?

Дивитись відповідь

07.11.2013Відходи, Дороги, Озеленення, Освітлення, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Щодо конкурс на утримання і ремонт об'єктів благоустрою міста
Запитувач:Виконавчий комітет міської ради

Зміст питання:

На виконання Закону України "Про благоустрій населених пунктів", згідно Положення про порядок конкурсного відбору підприємств з утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Держжитлкомунгоспу від 11 листопада 2005 року № 160, нами проведено конкурс на утримання і ремонт об'єктів благоустрою міста, визначено балансоутримувача цих об'єктів і укладено договір на виконання робіт. Міська рада прийняла рішення про передачу цих об'єктів на баланс переможця конкурсу, останніми складено кошторис на утримання і ремонт об'єктів благоустрою, але відділення Державного казначейства посилаючись на Закон України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" не проводить фінансування робіт з утримання об'єктів благоустрою вимагає проведення тендеру.

Дивитись відповідь

07.11.2013Відходи, Дороги, Озеленення, Освітлення, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Чи діють 2013 «Норми витрат авто бензину, дизельного і газоподібного палива для комунального автотранспорту, машин і механізмів»?
Запитувач:Комунальне підприємство

Зміст питання:

Комунальне підприємство прохає повідомити, чи діють станом на 01.11.2013 «Норми витрат авто бензину, дизельного і газоподібного палива для комунального автотранспорту, машин і механізмів», які були розроблені міністерством Житлово-комунального господарства Української РСР на підставі листа Держплану УРСР від 21.04.89 №27-35/62, і введені в дію з 01.09.89 року, або повідомити які норми авто бензину, дизельного і газоподібного палива для житлово-комунального автотранспорту, машин і механізмів діють на даний час.

Дивитись відповідь

07.11.2013Відходи

Суть питання:На підставі яких законодавчих актів можлива передача в оренду міських полігонів твердих побутових відходів?
Запитувач:Управління комунальної власності міської ради

Зміст питання:

У зв'язку з великою кількістю питань, що виникають при веденні обліку полігонів твердих побутових відходів, поводження з відходами, просимо Вас надати консультацію з питання.

Чи можливо та на підставі яких законодавчих актів України можлива передача в оренду міських полігонів твердих побутових відходів фізичним або юридичним особам недержавної (комунальної) форми власності.

Дивитись відповідь

05.11.2013Відходи, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Чи можна фінансувати деякі роботи з благоустрою?
Запитувач:Фінансове управління міської ради

Зміст питання:

Фінансове управління міської ради просить Вас надати роз'яснення щодо можливості або неможливості спрямування коштів міського бюджету на ліквідацію стихійних звалищ, вивіз нечистот з туалетів (знаходяться на обслуговуванні експлуатуючих житлових організацій і користувачами є мешканці не каналізованих житлових будинків) за рахунок коштів на благоустрій міста, якщо номенклатурою робіт Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів міського благоустрою, затвердженого наказом державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 року № 154 виконання вказаних робіт не передбачено.

Дивитись відповідь

04.11.2013Відходи, Благоустрій територій

Суть питання:Хто відповідає за несанкціоновані звалища?
Запитувач:Копекров Р.Д.

Зміст питання:

Хто відповідає за несанкціоновані звалища?

Дивитись відповідь

04.11.2013Відходи

Суть питання:Як здійснюється розрахунок витрат на вивезення побутових відходів на 1 кв. м. загальної площі?
Запитувач:КП «Спецкомунтранс»

Зміст питання:

Просимо надати роз’яснення з приводу правильності розрахунку тарифу на вивезення побутових відходів для житлових організацій міста, а саме, розрахунку витрат на вивезення побутових відходів на 1 кв. м. загальної площі.

Дивитись відповідь
Дивитися результати Інші опитування