Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Роз’яснення/Прибудункові території

16.02.2015Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Оплата праці прибиральників територій
Запитувач:Оксана Віталіївна Олексієнко

Зміст питання:

Оплата праці прибиральників територій

Дивитись відповідь

15.05.2014Відходи, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Яким чином організувати збирання побутових відходів?
Запитувач:Вадим

Зміст питання:

Яким чином організувати збирання побутових відходів?

Дивитись відповідь

15.01.2014Відходи, Дороги, Озеленення, Освітлення, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Роз'яснення щодо технічного нагляду
Запитувач:Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

Зміст питання:


Доброго дня! Звертається до Вас управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. Наше управління як розпорядник коштів на ремонт та будівництво об'єктів благоустрою не має сертифікованого спеціаліста технічного нагляду. В зв'язку з цим ми змушені наймати спеціаліста технічного нагляду шляхом заключення договору на технічний нагляд з сторонньою організацією.

Просимо Вас надати роз'яснення з приводу наступного питання: який розрахунок повинна представити організація яка забезпечує технічний нагляд над ремонтом об'єктів благоустрою якщо згідно умов договору вартість утримання служби замовника (технічного нагляду) складає 2,2% від суми будівельно-монтажних робіт згідно глав 1-9 кошторисного розрахунку, а згідно проектно-кошторисної документації на об'єкти ремонту складає 2,5 %.

Дивитись відповідь

26.12.2013Дороги, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Щодо необхідності утримання тротуарів вулиць і доріг, а також внутришньоквартального проїзду силами ОСББ та за власні кошти.
Запитувач:ОСББ "Мотор"

Зміст питання:


Я, голова ОСББ "Мотор", звертаюся до Вас з питанням та прошу дати пораду. За утримання та обслуговування якої території несуть відповідальність власники квартир – співвласники спільного майна багатоквартирного будинку?

Якими нормативно-правовими документами регулюється це питання? Чи може покладатись на ОСББ відповідальність за утримання та обслуговування вулиць та внутрішньо квартального проїзду, які межують з прибудинковою територією?

Вихідні дані: З 2004 року ОСББ "Мотор" намагається отримати прибудинкову територію у власність у відповідності до статті 42 Земельного кодексу України. Київська міська рада не вносить це питання до порядку денного.

Таким чином ні ОСББ, ні власники квартир не мають на сьогодні правовстановлюючого документу на землю: ні на право власності, ні оренди, ні користування. Чому виникло питання про межі відповідальності: Прибирали ми територію, збирали гроші з власників квартир.

Але минав час, землю нам не віддають, пільги та субсидії на цю площу не дають, після березневого снігопаду 2013 року ще й карати збиралися.

Коли стали визначати нормативні витрати на утримання будинку та прибудинкової території для отримання ОСББ відшкодування пільг та отримання громадянами субсидій, то площу вулиць і проїзду нам не враховують, посилаючись на те, що немає правових підстав включати площу вулиць та внутрішньоквартального проїзду, які межують з прибудинковою територією, до нормативних витрат.

Листування з владою не додало ясності. Так, Печерська районна у м. Києві державна адміністрація послалась на рішення Київської міської ради від 25.12.2008 р. № 1051/1051 «Про правила благоустрою міста Києва», де згідно п. 3.1.2 - проходження межі по тій чи іншій вулиці, провулку, проїзду визначається по лінії бортового каменю проїзної частини вулиці вздовж підприємств, установ, організацій, а в інших випадках на відстані 10 метрів від фасадів будинків, споруд, огорож та інших елементів благоустрою (крім випадків, передбачених проектною документацією).

Також на думку РДА , згідно Рішення Київської міської ради 25.12.2008 р. № 1051/1051, п. 3.1.2 та п.3.1.4, відповідальність за утримання в належному санітарному стані вулиць Підвисоцького та Німанської покладається на житловий будинок № 3-А, внутрішньоквартального проїзду на балансоутримувача будинку № 3-а по вул. Підвисоцького (ОСББ „Мотор") та № З (КП УЖГ „Печерськжитло").

Я ж не бачу правових підстав включати до кошторису ОСББ витрати з утримання та обслуговування території вулиць та внутришньоквартального проїзду.

Озбройте мене аргументами і правильними формулюваннями. Скажіть, будь ласка, як має бути насправді?

З повагою, Вікторія Погорєлова.

Дивитись відповідь

08.11.2013Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:На яких законних підставах облаштовують автостоянки на прибудинковій території та переносять бордюри на газон?
Запитувач:Норовко Р.О.

Зміст питання:

Прохання надати роз’яснення, на яких законних підставах облаштовують автостоянки на прибудинковій території та переносять бордюри на газон.

Дивитись відповідь

07.11.2013Відходи, Дороги, Озеленення, Освітлення, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Щодо конкурс на утримання і ремонт об'єктів благоустрою міста
Запитувач:Виконавчий комітет міської ради

Зміст питання:

На виконання Закону України "Про благоустрій населених пунктів", згідно Положення про порядок конкурсного відбору підприємств з утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Держжитлкомунгоспу від 11 листопада 2005 року № 160, нами проведено конкурс на утримання і ремонт об'єктів благоустрою міста, визначено балансоутримувача цих об'єктів і укладено договір на виконання робіт. Міська рада прийняла рішення про передачу цих об'єктів на баланс переможця конкурсу, останніми складено кошторис на утримання і ремонт об'єктів благоустрою, але відділення Державного казначейства посилаючись на Закон України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" не проводить фінансування робіт з утримання об'єктів благоустрою вимагає проведення тендеру.

Дивитись відповідь

07.11.2013Відходи, Дороги, Озеленення, Освітлення, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Чи діють 2013 «Норми витрат авто бензину, дизельного і газоподібного палива для комунального автотранспорту, машин і механізмів»?
Запитувач:Комунальне підприємство

Зміст питання:

Комунальне підприємство прохає повідомити, чи діють станом на 01.11.2013 «Норми витрат авто бензину, дизельного і газоподібного палива для комунального автотранспорту, машин і механізмів», які були розроблені міністерством Житлово-комунального господарства Української РСР на підставі листа Держплану УРСР від 21.04.89 №27-35/62, і введені в дію з 01.09.89 року, або повідомити які норми авто бензину, дизельного і газоподібного палива для житлово-комунального автотранспорту, машин і механізмів діють на даний час.

Дивитись відповідь

07.11.2013Озеленення, Прибудункові території

Суть питання:Як працювати управителю із аварійними зеленими насадженнями?
Запитувач:КП «Єдиний розрахунковий центр»

Зміст питання:

Як працювати управителю із аварійними зеленими насадженнями?

Дивитись відповідь

07.11.2013Прибудункові території

Суть питання:Як регулювати чисельність безпритульних тварин на прибудинкових територіях?
Запитувач:Товариство захисту тварин

Зміст питання:

Як регулювати чисельність безпритульних тварин на прибудинкових територіях?

Дивитись відповідь

05.11.2013Відходи, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Чи можна фінансувати деякі роботи з благоустрою?
Запитувач:Фінансове управління міської ради

Зміст питання:

Фінансове управління міської ради просить Вас надати роз'яснення щодо можливості або неможливості спрямування коштів міського бюджету на ліквідацію стихійних звалищ, вивіз нечистот з туалетів (знаходяться на обслуговуванні експлуатуючих житлових організацій і користувачами є мешканці не каналізованих житлових будинків) за рахунок коштів на благоустрій міста, якщо номенклатурою робіт Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів міського благоустрою, затвердженого наказом державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 року № 154 виконання вказаних робіт не передбачено.

Дивитись відповідь

04.11.2013Дороги, Прибудункові території, Благоустрій територій

Суть питання:Якими нормативними документами регламентуються роботи із створення/облаштування доріг/тротуарів в містах та селищах України?
Запитувач:Каховский В.М.

Зміст питання:

Прошу надати наступну інформацію:

Якими нормативними документами регламентуються роботи із створення/облаштування доріг/тротуарів в містах та селищах України?

Чи можуть бути в містах вулиці/дороги без жорсткого/асфальтового покриття? Якими нормативними документами це регламентується?

Дивитись відповідь
Дивитися результати Інші опитування