Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

На програму екологічного благополуччя столиці необхідно 3,3 млрд грн

На реалізацію Програми протягом трьох років потрібно 3,3 млрд грн. Більшу частину коштів — 2,8 млрд грн — залучатимуть із міського бюджету, решта 0,5 млрд — кошти інвесторів та підприємств. Про це повідомила прес-служба Київської міської ради.

«Цільова програма складається із двох підпрограм. Перша націлена на охорону довкілля. Зокрема, пріоритетним завданням є покращення екологічного стану столичних водойм, ліквідація ртутного забруднення, охорона і раціональне використання земель, збереження природно-заповідного фонду та формування екологічної культури загалом. У рамках програми забезпечуватиметься також охорона та відтворення видів тварин, занесених до Червоної книги України», - йдеться у повідомленні.

Друга підпрограма передбачає організацію міського благоустрою. Зокрема, заплановано комплексний благоустрій пляжів та зон відпочинку біля води у Києві, облаштування рекреаційних, спортивних, соціально- культурних комплексів на землях водного фонду із залученням інвестицій та будівництво пішоходних мостових переходів через водні об'єкти. Також передбачено розвиток розсадницької справи на базі МДР «Теремки», реконструкція і капітальний ремонт парків, скверів та об'єктів зеленого господарства міста. Мають побудувати і сучасний Центр захисту тварин.

Загалом метою програми організації міського благоустрою на 2016–2018 роки є забезпечення якості довкілля, створення умов для зменшення рівнів техногенного навантаження та природні ресурси міста.
20.09.2016

Розділи: Відходи, Дороги, Озеленення, Освітлення, Прибудункові території, Благоустрій територій

 

Дивитися результати Інші опитування