Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Інформація щодо впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів (ТПВ) у населених пунктах України станом на 01.01.2016

В Україні станом на 01.01.2016 у 523 населених пунктах (за винятком територій АР Крим, м. Севастополь, частини Донецької та Луганської областей) здійснюється роздільне збирання твердих побутових відходів (ТПВ), що на 125 населених пункта більше ніж у 2014 році.

Зокрема кількість населених пунктів, охоплених роздільним збиранням  ТПВ, значно збільшилась у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Харківській областях в основному за рахунок залучення сільських населених пунктів. Також є позитивна динаміка у Закарпатській, Запорізькій, Хмельницькій та Чернигівській областях.
Порівняно з 2014 роком значно зменшилась кількість населених пунктів, охоплених роздільним збиранням  твердих побутових відходів, у Львівській та Тернопільській областях, що пов´язано з недосконалою організацією процесів поводження з ТПВ, а також недостатньою потужністю переробних підприємств.

У разі прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (реєстр. № 1581-д від 10.12.2015), в якому передбачено передання повноважень з питань перероблення та захоронення побутових відходів, а також встановлення тарифів в цілому на поводження з побутовими відходами органам місцевого самоврядування, буде демоно-полізований ринок послуг з перероблення та захоронення побутових відходів, у зв´язку з чим очікується стримкий розвиток сфери поводження з побутовими відходами.
 
Додатковi матерiали
31.07.2017

Розділи: Відходи

 

Дивитися результати Інші опитування