Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Література

Дитяча книжка «Чепурик - захисник довкілля (для дітей та їх батьків)»

Метою проекту є поширення європейського досвіду екологічно-безпечного поводження з побутовими відходами, формування у дітей розуміння до екологічно-безпечного поводження з побутовими відходами, охороні та захисту довкілля та благоустрою територій населених пунктів. Під час розробки дитячої книжки було залучено кваліфікованих фахівців з освіти, дитячої психології та поводження з побутовими відходами. Завдяки роботі авторського колективу щодо наповнення основного тексту, віршів та малюнків було вдало апробовано дитячу книжку у тест-групах з дітками, вихователями, викладачами та дитячими психологами. Ви можете долучитись до проекту замовивши додатковий тираж дитячої книжки для проведення роз’яснювальної роботи з дітьми в дитячих садках та молодших класах у вашому місті. Також цей проект можна розглядати як соціально-рекламний, і в дитячій книзі розмістити рекламу або соціально-політичну агітацію. Долучайтесь до проекту! Замовляйте додатковий тираж дитячої книжки!

2012 г.

   

Успішні практики DESPRO: набуваємо, примножуємо та поширюємо позитивний досвід з децентралізованого

У виданні представлено успішний досвід впровадження проектів з децентралізованого надання послуг у сфері водопостачання громадами Бахчисарайського, Ленінського, Нижньогірського районів АР Крим та Іллінецького, Калинівського, Тульчинського районів Вінницької області в рамках діяльності Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Для громад, управлінців, розробників державної політики, а також викладачів, студентів й усіх тих, кого турбують проблеми децентралізації, адміністративно-територіальної реформи та реформи місцевого самоврядування.

2010 г.

   

Децентралізація в дії: підвищення спроможності громад у наданні послуг: Методичний посібник

У посібнику розглянуто модель децентралізованого надання послуг на прикладі водопостачання. Проаналізовано можливі види організації на базі громади — орган самоорганізації населення, громадська організація, обслуговуючий кооператив — як одного із важливих інструментів мобілізації громадян до заходів із покращання надання послуг. На підставі аналізу національного законодавства у сфері діяльності неурядових організацій, базуючись на практичному досвіді громад, набутому у ході реалізації мікропроектів за підтримки DESPRO, надано рекомендації щодо порядку створення та реєстрації організацій на базі громади та щодо можливостей ведення ними певних видів діяльності. Розглянуто встановлення механізму утримання та обслуговування покращених об’єктів інфраструктури. Посібник містить перелік можливих проблем та перешкод у процесі соціальної мобілізації у громаді, а також рекомендації щодо їх подолання. Для активістів, членів ініціативних груп громад, представників органів місцевого самоврядування, розробників державної політики, викладачів та студентів.

2009 г.Сороковський В.Є.

   

Конкурс публікацій "Кращі практики розвитку сільських територій"

У цьому виданні зібрані кращі за змістом, цікаві за написанням та корисні за сутністю матеріали. Вони допоможуть тим, хто зневірився, що українське село жило, живе і буде жити!

2013 г.

   

Створення та діяльність об'єднання співвласників багатоквартирного будинку: Практичний посібник

Описано законодавчі та фінансовоекономічні основи створення і функціонування неприбуткової організації — об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Узагальнено досвід ОСББ щодо утримання та використання спільного сумісного майна в Україні. Для управителів, членів правлінь об'єднань співвласників та житловобудівельних кооперативів, працівників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої вла ди, співвласників багатоквартирних будинків. Посібник доцільно також використовува ти в програмах навчання і підвищення кваліфікації працівників підприємств та органів місцевого самоврядування з питань житловокомунального господарства.

2007 г.М.Кальтагейсер, Н.Лисенко, В.Погорєлова, К.Сафіуліна, В.Святоцька, Г.Соколюк

   

Реформа ЖКХ от А до Я

Данная книга посвящена раскрытию сути основных проблем, с которыми вынуждены на практике сталкиваться потребители ЖК-услуг и отраслевые предприятия-работодатели, исследуются основные пути решения данных проблем в соответствии с новой политикой нынешней власти.

2010 г.Юрий Хиврич, Олег Адамов

   

Справочник защиты прав потребителя жилищно-коммунальных услуг в Днепропетровске

Книга є популярним довідниковим виданням, присвяченим захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг. У зручній і доступній формі висловлюються правила та порядок надання послуг, основні права та обов'язки споживачів у стосунках з виконавцями житлово-комунальних послуг в місті Дніпропетровську, надані рекомендації городянам з їх дій у конкретних ситуаціях. У довіднику наведено безліч зразків документів (заяв, скарг, актів тощо), розрахунків, таблиць, а також рекомендований перелік законодавчої і нормативної бази. Автор, співголова Асоціації захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг «Наш дім» Павло Хобот, висловлює у книзі власну точку зору, засновану на чинному законодавстві України станом на 01.10.2009 року і на особистому досвіді його застосування.

2009 г.Хобот П. В.

   

Настольная книга председателя ОСМД и ЖСК. Практическое пособие

Книга является практическим пособием для председателей и актива объединений совладельцев многоквартирного домов (ОСМД) и жилищно- строительных кооперативов (ЖСК), а также для всех собственников жилья. В книге представлены законы, нормативные акты, а также образцы документов.

2008 г.Хобот П.В.

   

Інституціональний розвиток сфери поводження з відходами в Україні: на шляху європейської інтеграції

Це видання здійснено проектом технічної допомоги ЄС «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні секторальної бюджетної підтримки», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується консорціумом на чолі з Eptisa з січня 2012 р. Розглянуто теоретико-методологічне підґрунтя та безпекові фактори вирішення проблеми відходів в сучасних умовах. Досліджено основні тенденції у генеруванні відходів в Україні і визначено засади формування фінансової стратегії сталого управління відходами. Проведено оцінку стану гармонізації національного законодавства у сфері поводження з відходами з правовими актами Європейського Союзу. Висвітлено зміст і особливості імплементації базових директив ЄС у сфері поводження з відходами -2008/98/ЄС про відходи, 1999/31 /ЄС про захоронення відходів, 2006/21/ЄС про відходи видобувної промисловості. При цьому акцентовано увагу на термінологічному апараті. Апробовано підходи до оцінки вартісних показників імплементації директив.

2013 г.Під редакцією В.С.Міщенка

   

Електронні відходи. Порадник для споживачів

Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

2013 г.

   

Вирішення проблеми електронних відходів: європейські підходи до української проблеми

Публікацію здійснено у рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електро- нних відходів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» з використанням матеріалів огляду «Сучасний стан політики поводження з електронними відходами в Україні та Європейському Союзі: кроки до зближення».

2013 г.Г. П. Виговська, Л. І. Повякель, С. В. Сноз, О. М. Цигульова, О. М. Шуміло

   

Стратегія поводження з відходами, що містять ртуть

Обґрунтовано загальні засади Стратегії поводження з відходами, що містять ртуть, в Україні, зокрема, відпрацьованими компактними люмінесцентними лампами на основі політико-правових, екологічних, еколого-економічних та соціальних концептуальних принципів. Досліджено світовий досвід поводження з відпрацьованими компактними люмінесцентними лампами, зокрема в країнах Євросоюзу, США, Російській Федерації. За аналізом національного законодавства про відходи України визначено основні недоліки та проблеми розвитку системи поводження з небезпечними відходами, що утворюються разом з побутовими відходами. Запропоновано систему поводження з відпрацьованими компактними люмінесцентними лампами в Україні, за якої фінансова відповідальність базується на принципі розподілення зобов’язань, а реалізація Стратегії поводження з відходами, що містять ртуть, в Україні повинна здійснюватися через прийняття спеціального закону.

2014 г.

   

Энергоэффективное электрическое освещение: учебное пособие

Изложены основы разработки современных энергоэффективных осветительных установок, а также схемы их питания и управления. Рассмотрены основные термины и понятия в светотехнике. Даны общие характеристики источников излучения и световых приборов на их основе, рассмотрены характерные особенности устройств электропитания световых приборов и систем управления осветительными установками, а также определены основные величины и их единицы, используемые для инженерных расчетов при проектировании осветительных установок. Предназначена в качестве учебного пособия для студентов электроэнергетических специальностей высших учебных заведений, а также специалистов, связанных с проектированием, использованием и обслуживанием систем освещения, построенных на основе различных источников света и реализующих разные технологии энергосбережения.

2013 г.С.М. Гвоздев, Д.И. Панфилов, Т.К. Романова, И.П. Шестопалова, А.С. Шевченко, В.А. Хухтикова

   

Залучення фінансування для підприємств сфери житлово-комунального господарства

Посібник з підготовки проектних пропозицій для підвищення якості муніципальних послуг

2012 г.Німецьке товариство міжнародного співробітництва

   

Системи управління якістю при наданні муніципальних послуг

Системи управління якістю при наданні муніципальних послуг у відповідності до вимог ISO 9001:2008: Існуючі практики та напрями удосконалення. Аналітичне дослідження, виконане в рамках Проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку»

2012 г.Проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку»

   

Позитивний досвід розвитку територій: будівництво, житлово-комунальне господарство

У Збірці «Позитивний досвід розвитку територій» зібрано кращі практики за галузевим напрямами Мінрегіону: «Будівництво»: розвиток інженерно-транспортної інфраструктури; промислове та цивільне будівництво; реконструкція об’єктів соціальної сфери; реставрація об’єктів архітектури містобудування; створення безбар’єрного середовища. «Житлово-комунальне господарство»: модернізація і заміна компонентів внутрішньобудинкових систем енергопостачання і енергозбереження; використання нових видів поновлюваних джерел енергії; переоснащення котелень, впровадження ефективних енергозберігаючих технологій; модернізація системи водопостачання та надання комунальних послуг; створення ОСББ; благоустрій населених пунктів (облаштування дитячих та спортивних майданчиків, зовнішнє освітлення, упорядкування парків, скверів, прибудинкових територій, збір і переробка твердих побутових відходів). «Ініціативи територіальних громад»: інформаційне забезпечення розвитку місцевого самоврядування; удосконалення системи надання адміністративних та соціальних послуг населенню; спільна діяльність влади, бізнесу, громади; міжрегіональне, міжнародне та транскордонне співробітництво; створення квартальних, вуличних комітетів. Видання сприятиме працівникам органів державної влади, органів місцевого самоврядування, представникам муніципальної громадськості пошукам нових шляхів і партнерів для розвитку регіонів.

2013 г.Мінрегіон України

   

Я І ЕНЕРГІЯ

Навчальний посібник для учнів початкової школи

2013 г.Зинаїда Галбен-Панчук, Наталя Халаїм, Світлана Драгаліна, Тетяна Кірісенко, Марина Ракул (Молдова), Інгвілд Лорентзен, Кай Асберн Кнутсен Шьорліен, Даг Арне Хойстад (Норвегія)

   

Я І ЕНЕРГІЯ (частина ІІ)

Навчальний посібник для учнів початкової школи

2013 г.Зинаїда Галбен-Панчук, Наталя Халаїм, Світлана Драгаліна, Тетяна Кірісенко, Марина Ракул (Молдова), Інгвілд Лорентзен, Кай Асберн Кнутсен Шьорліен, Даг Арне Хойстад (Норвегія)

   

Я І ЕНЕРГІЯ (частина ІІІ)

Навчальний посібник для учнів початкової школи

2013 г.Зинаїда Галбен-Панчук, Наталя Халаїм, Світлана Драгаліна, Тетяна Кірісенко, Марина Ракул (Молдова), Інгвілд Лорентзен, Кай Асберн Кнутсен Шьорліен, Даг Арне Хойстад (Норвегія)

   

Системи поводження з твердими побутовими відходами в українських містах

Роль міського населення в роздільному збиранні сміття та рекомендації для органів місцевого самоврядування. Аналітичне дослідження, виконане в рамках Проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку».

2011 г.

   
Показати ще
Дивитися результати Інші опитування