Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Література

Дитяча книжка «Чепурик - захисник довкілля (для дітей та їх батьків)»

Метою проекту є поширення європейського досвіду екологічно-безпечного поводження з побутовими відходами, формування у дітей розуміння до екологічно-безпечного поводження з побутовими відходами, охороні та захисту довкілля та благоустрою територій населених пунктів. Під час розробки дитячої книжки було залучено кваліфікованих фахівців з освіти, дитячої психології та поводження з побутовими відходами. Завдяки роботі авторського колективу щодо наповнення основного тексту, віршів та малюнків було вдало апробовано дитячу книжку у тест-групах з дітками, вихователями, викладачами та дитячими психологами. Ви можете долучитись до проекту замовивши додатковий тираж дитячої книжки для проведення роз’яснювальної роботи з дітьми в дитячих садках та молодших класах у вашому місті. Також цей проект можна розглядати як соціально-рекламний, і в дитячій книзі розмістити рекламу або соціально-політичну агітацію. Долучайтесь до проекту! Замовляйте додатковий тираж дитячої книжки!

2012 г.

   

Успішні практики DESPRO: набуваємо, примножуємо та поширюємо позитивний досвід з децентралізованого

У виданні представлено успішний досвід впровадження проектів з децентралізованого надання послуг у сфері водопостачання громадами Бахчисарайського, Ленінського, Нижньогірського районів АР Крим та Іллінецького, Калинівського, Тульчинського районів Вінницької області в рамках діяльності Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Для громад, управлінців, розробників державної політики, а також викладачів, студентів й усіх тих, кого турбують проблеми децентралізації, адміністративно-територіальної реформи та реформи місцевого самоврядування.

2010 г.

   

Децентралізація в дії: підвищення спроможності громад у наданні послуг: Методичний посібник

У посібнику розглянуто модель децентралізованого надання послуг на прикладі водопостачання. Проаналізовано можливі види організації на базі громади — орган самоорганізації населення, громадська організація, обслуговуючий кооператив — як одного із важливих інструментів мобілізації громадян до заходів із покращання надання послуг. На підставі аналізу національного законодавства у сфері діяльності неурядових організацій, базуючись на практичному досвіді громад, набутому у ході реалізації мікропроектів за підтримки DESPRO, надано рекомендації щодо порядку створення та реєстрації організацій на базі громади та щодо можливостей ведення ними певних видів діяльності. Розглянуто встановлення механізму утримання та обслуговування покращених об’єктів інфраструктури. Посібник містить перелік можливих проблем та перешкод у процесі соціальної мобілізації у громаді, а також рекомендації щодо їх подолання. Для активістів, членів ініціативних груп громад, представників органів місцевого самоврядування, розробників державної політики, викладачів та студентів.

2009 г.Сороковський В.Є.

   

Конкурс публікацій "Кращі практики розвитку сільських територій"

У цьому виданні зібрані кращі за змістом, цікаві за написанням та корисні за сутністю матеріали. Вони допоможуть тим, хто зневірився, що українське село жило, живе і буде жити!

2013 г.

   

Створення та діяльність об'єднання співвласників багатоквартирного будинку: Практичний посібник

Описано законодавчі та фінансовоекономічні основи створення і функціонування неприбуткової організації — об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Узагальнено досвід ОСББ щодо утримання та використання спільного сумісного майна в Україні. Для управителів, членів правлінь об'єднань співвласників та житловобудівельних кооперативів, працівників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої вла ди, співвласників багатоквартирних будинків. Посібник доцільно також використовува ти в програмах навчання і підвищення кваліфікації працівників підприємств та органів місцевого самоврядування з питань житловокомунального господарства.

2007 г.М.Кальтагейсер, Н.Лисенко, В.Погорєлова, К.Сафіуліна, В.Святоцька, Г.Соколюк

   

Реформа ЖКХ от А до Я

Данная книга посвящена раскрытию сути основных проблем, с которыми вынуждены на практике сталкиваться потребители ЖК-услуг и отраслевые предприятия-работодатели, исследуются основные пути решения данных проблем в соответствии с новой политикой нынешней власти.

2010 г.Юрий Хиврич, Олег Адамов

   

Справочник защиты прав потребителя жилищно-коммунальных услуг в Днепропетровске

Книга є популярним довідниковим виданням, присвяченим захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг. У зручній і доступній формі висловлюються правила та порядок надання послуг, основні права та обов'язки споживачів у стосунках з виконавцями житлово-комунальних послуг в місті Дніпропетровську, надані рекомендації городянам з їх дій у конкретних ситуаціях. У довіднику наведено безліч зразків документів (заяв, скарг, актів тощо), розрахунків, таблиць, а також рекомендований перелік законодавчої і нормативної бази. Автор, співголова Асоціації захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг «Наш дім» Павло Хобот, висловлює у книзі власну точку зору, засновану на чинному законодавстві України станом на 01.10.2009 року і на особистому досвіді його застосування.

2009 г.Хобот П. В.

   

Настольная книга председателя ОСМД и ЖСК. Практическое пособие

Книга является практическим пособием для председателей и актива объединений совладельцев многоквартирного домов (ОСМД) и жилищно- строительных кооперативов (ЖСК), а также для всех собственников жилья. В книге представлены законы, нормативные акты, а также образцы документов.

2008 г.Хобот П.В.

   

Інституціональний розвиток сфери поводження з відходами в Україні: на шляху європейської інтеграції

Це видання здійснено проектом технічної допомоги ЄС «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні секторальної бюджетної підтримки», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується консорціумом на чолі з Eptisa з січня 2012 р. Розглянуто теоретико-методологічне підґрунтя та безпекові фактори вирішення проблеми відходів в сучасних умовах. Досліджено основні тенденції у генеруванні відходів в Україні і визначено засади формування фінансової стратегії сталого управління відходами. Проведено оцінку стану гармонізації національного законодавства у сфері поводження з відходами з правовими актами Європейського Союзу. Висвітлено зміст і особливості імплементації базових директив ЄС у сфері поводження з відходами -2008/98/ЄС про відходи, 1999/31 /ЄС про захоронення відходів, 2006/21/ЄС про відходи видобувної промисловості. При цьому акцентовано увагу на термінологічному апараті. Апробовано підходи до оцінки вартісних показників імплементації директив.

2013 г.Під редакцією В.С.Міщенка

   

Електронні відходи. Порадник для споживачів

Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

2013 г.

   

Вирішення проблеми електронних відходів: європейські підходи до української проблеми

Публікацію здійснено у рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електро- нних відходів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» з використанням матеріалів огляду «Сучасний стан політики поводження з електронними відходами в Україні та Європейському Союзі: кроки до зближення».

2013 г.Г. П. Виговська, Л. І. Повякель, С. В. Сноз, О. М. Цигульова, О. М. Шуміло

   

Стратегія поводження з відходами, що містять ртуть

Обґрунтовано загальні засади Стратегії поводження з відходами, що містять ртуть, в Україні, зокрема, відпрацьованими компактними люмінесцентними лампами на основі політико-правових, екологічних, еколого-економічних та соціальних концептуальних принципів. Досліджено світовий досвід поводження з відпрацьованими компактними люмінесцентними лампами, зокрема в країнах Євросоюзу, США, Російській Федерації. За аналізом національного законодавства про відходи України визначено основні недоліки та проблеми розвитку системи поводження з небезпечними відходами, що утворюються разом з побутовими відходами. Запропоновано систему поводження з відпрацьованими компактними люмінесцентними лампами в Україні, за якої фінансова відповідальність базується на принципі розподілення зобов’язань, а реалізація Стратегії поводження з відходами, що містять ртуть, в Україні повинна здійснюватися через прийняття спеціального закону.

2014 г.

   

Энергоэффективное электрическое освещение: учебное пособие

Изложены основы разработки современных энергоэффективных осветительных установок, а также схемы их питания и управления. Рассмотрены основные термины и понятия в светотехнике. Даны общие характеристики источников излучения и световых приборов на их основе, рассмотрены характерные особенности устройств электропитания световых приборов и систем управления осветительными установками, а также определены основные величины и их единицы, используемые для инженерных расчетов при проектировании осветительных установок. Предназначена в качестве учебного пособия для студентов электроэнергетических специальностей высших учебных заведений, а также специалистов, связанных с проектированием, использованием и обслуживанием систем освещения, построенных на основе различных источников света и реализующих разные технологии энергосбережения.

2013 г.С.М. Гвоздев, Д.И. Панфилов, Т.К. Романова, И.П. Шестопалова, А.С. Шевченко, В.А. Хухтикова

   

Залучення фінансування для підприємств сфери житлово-комунального господарства

Посібник з підготовки проектних пропозицій для підвищення якості муніципальних послуг

2012 г.Німецьке товариство міжнародного співробітництва

   

Системи управління якістю при наданні муніципальних послуг

Системи управління якістю при наданні муніципальних послуг у відповідності до вимог ISO 9001:2008: Існуючі практики та напрями удосконалення. Аналітичне дослідження, виконане в рамках Проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку»

2012 г.Проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку»

   

Позитивний досвід розвитку територій: будівництво, житлово-комунальне господарство

У Збірці «Позитивний досвід розвитку територій» зібрано кращі практики за галузевим напрямами Мінрегіону: «Будівництво»: розвиток інженерно-транспортної інфраструктури; промислове та цивільне будівництво; реконструкція об’єктів соціальної сфери; реставрація об’єктів архітектури містобудування; створення безбар’єрного середовища. «Житлово-комунальне господарство»: модернізація і заміна компонентів внутрішньобудинкових систем енергопостачання і енергозбереження; використання нових видів поновлюваних джерел енергії; переоснащення котелень, впровадження ефективних енергозберігаючих технологій; модернізація системи водопостачання та надання комунальних послуг; створення ОСББ; благоустрій населених пунктів (облаштування дитячих та спортивних майданчиків, зовнішнє освітлення, упорядкування парків, скверів, прибудинкових територій, збір і переробка твердих побутових відходів). «Ініціативи територіальних громад»: інформаційне забезпечення розвитку місцевого самоврядування; удосконалення системи надання адміністративних та соціальних послуг населенню; спільна діяльність влади, бізнесу, громади; міжрегіональне, міжнародне та транскордонне співробітництво; створення квартальних, вуличних комітетів. Видання сприятиме працівникам органів державної влади, органів місцевого самоврядування, представникам муніципальної громадськості пошукам нових шляхів і партнерів для розвитку регіонів.

2013 г.Мінрегіон України

   

Я І ЕНЕРГІЯ

Навчальний посібник для учнів початкової школи

2013 г.Зинаїда Галбен-Панчук, Наталя Халаїм, Світлана Драгаліна, Тетяна Кірісенко, Марина Ракул (Молдова), Інгвілд Лорентзен, Кай Асберн Кнутсен Шьорліен, Даг Арне Хойстад (Норвегія)

   

Я І ЕНЕРГІЯ (частина ІІ)

Навчальний посібник для учнів початкової школи

2013 г.Зинаїда Галбен-Панчук, Наталя Халаїм, Світлана Драгаліна, Тетяна Кірісенко, Марина Ракул (Молдова), Інгвілд Лорентзен, Кай Асберн Кнутсен Шьорліен, Даг Арне Хойстад (Норвегія)

   

Я І ЕНЕРГІЯ (частина ІІІ)

Навчальний посібник для учнів початкової школи

2013 г.Зинаїда Галбен-Панчук, Наталя Халаїм, Світлана Драгаліна, Тетяна Кірісенко, Марина Ракул (Молдова), Інгвілд Лорентзен, Кай Асберн Кнутсен Шьорліен, Даг Арне Хойстад (Норвегія)

   

Системи поводження з твердими побутовими відходами в українських містах

Роль міського населення в роздільному збиранні сміття та рекомендації для органів місцевого самоврядування. Аналітичне дослідження, виконане в рамках Проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку».

2011 г.

   

Історія про те як місто стало чистим

Дитяча книжка для роздільного збирання побутових відходів. Проект ЄС «Покращення екологічної ситуації у місті Івано-Франківську та області шляхом запровадження технології екологічного збору та переробки твердих побутових відходів на основі досвіду міста Бая Маре, Марамуреш (Румунія)»

2011 г.

   

Як можна заробити на сортуванні ТПВ

Проект ЄС «Покращення екологічної ситуації у місті Івано-Франківську та області шляхом запровадження технології екологічного збору та переробки твердих побутових відходів на основі досвіду міста Бая Маре, Марамуреш (Румунія)»

2011 г.

   

Чому потрібно сортувати сміття

Проект ЄС «Покращення екологічної ситуації у місті Івано-Франківську та області шляхом запровадження технології екологічного збору та переробки твердих побутових відходів на основі досвіду міста Бая Маре, Марамуреш (Румунія)»

2011 г.

   

Як потрібно сортувати сміття

Проект ЄС «Покращення екологічної ситуації у місті Івано-Франківську та області шляхом запровадження технології екологічного збору та переробки твердих побутових відходів на основі досвіду міста Бая Маре, Марамуреш (Румунія)»

2011 г.

   

Від інформування до роздільного збирання сміття

Проект ЄС «Покращення екологічної ситуації у місті Івано-Франківську та області шляхом запровадження технології екологічного збору та переробки твердих побутових відходів на основі досвіду міста Бая Маре, Марамуреш (Румунія)»

2011 г.

   

Практичний посібник “Благоустрій територій населених пунктів”

Практичний посібник “Благоустрій територій населених пунктів” створено для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, що здійснюють свою діяльність в сфері благоустрою населених пунктів. Зокрема, це стосується таких підгалузей як дорожньо-мостове господарство, зовнішнє освітлення, озеленення та комплексний благоустрій, санітарна очистка та поводження з побутовими відходами, а також утримання прибудинкових територій, штучних споруд, майданчиків для паркування, будівель і споруд інженерного захисту територій та поверхневого водовідведення, благоустрою місць поховань і об’єктів поводження із домашніми тваринами в населених пунктах тощо. Наведено законодавчі та фінансово економічні аспекти утримання об’єктів та елементів благоустрою, практика ефективного застосування законодавства в цій сфері, тарифна політика та ціноутворення, роз’яснення та коментарі щодо окремих положень законодавства в цій сфері. Кількість сторінок - 209.

2012 г.Ігнатенко Олександр Павлович, кандидат економічних наук, директор Департаменту благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

   

Ціна:250.00 гpн.

Практичний посібник “Будівництво та експлуатація вулиць і доріг населених пунктів”

Практичний посібник створено для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, що здійснюють свою діяльність пов’язану із будівництвом та експлуатацією вулиць і доріг населених пунктів. Зокрема, в практичному посібнику висвітлюються вимоги будівництва та експлуатації вулиць і доріг населених пунктів, їх проектування, ремонту та утримання, нормування та визначення вартості експлуатації, вимоги до матеріалів, правила охорони праці в цій сфері, вимоги державного контролю та відповідальність, а також рекомендації практичного застосування законодавства, роз’яснення та коментарі щодо окремих положень законодавства в цій галузі. Кількість сторінок - 204.

2013 г.Ігнатенко Олександр Павлович, Дутко Олег Романович, Шандрук Вадим Ростиславович

   

Ціна:250.00 гpн.

Практичний посібник “Побутові відходи-правила гри на ринку”

Практичний посібник “Побутові відходи-правила гри на ринку” оновлено відповідно до нових змін у законодавстві, що стосується цієї сфери. Практичний посібник створено для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, що здійснюють свою діяльність в сфері поводження з побутовими відходами. Зокрема, це стосується таких питань як збирання побутових відходів, у тому числі роздільне збирання, їх перевантаження, переробка, утилізація, захоронення тощо. Наведено законодавчі та фінансово економічні аспекти утримання об’єктів поводження з побутовими відходами, питання розробки місцевих програм поводження з побутовими відходами, схем санітарної очистки, інвестиційних програм підприємств, практика ефективного застосування законодавства в цій сфері, вимоги державного контролю та відповідальність, тарифна політика та ціноутворення, роз’яснення та коментарі щодо окремих положень законодавства в цій сфері. Кількість сторінок - 160.

2012 г.Ігнатенко Олександр Павлович, кандидат економічних наук, директор Департаменту благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

   

Ціна:250.00 гpн.

Практичний посібник “Розділяй та володарюй - принципи побутових відходів”

У практичному посібнику “Розділяй та володарюй - принципи побутових відходів” наведено законодавчі та фінансово- економічні аспекти впровадження, розвитку та функціонування роздільного збирання побутових відходів, питання розробки місцевих програм поводження з побутовими відходами, схем санітарної очистки, інвестиційних програм підприємств, вимоги та рекомендації до технологічних аспектів переробки відсортованих побутових відходів, практика ефективного застосування законодавства в цій сфері, вимоги державного контролю та відповідальність, тарифна політика та ціноутворення, роз’яснення та коментарі щодо окремих положень законодавства в цій сфері. Кількість сторінок - 169.

2013 г.Ігнатенко Олександр Павлович, кандидат економічних наук, директор Департаменту благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

   

Ціна:250.00 гpн.

Практичний посібник "Будівництво та експлуатація об’єктів поводження з побутовими відходами"

У практичному посібнику "Будівництво та експлуатація об’єктів поводження з побутовими відходами"наведено законодавчі аспекти будівництва та експлуатації об'єктів поводження з побутовими відходами, таких як: контейнерні майданчики, сортувальні та перевантажувальні станції, заводи з переробки та утилізації побутових відходів, а також полігони з їх захоронення. Висвітлені питання планування будівництва об'єктів поводження з побутовими відходами в місцевих програмах поводження з побутовими відходами, схемах санітарної очистки, програмах. Наведено вимоги до проектування та будівництва, а також експлуатації таких об'єктів, визначення вартості їх утримання. Проаналізовані питання контролю та відповідальності в цій сфері, надані роз’яснення та коментарі щодо окремих положень законодавства. Кількість сторінок - 154.

2015 г.Ігнатенко Олександр Павлович, к.е.н., докторант кафедри управління національним господарством та економічної політики Національної академії державного управління при Президентові України, екс-директор Департаменту благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

   

Ціна:250.00 гpн.

Практичний посібник “Будівництво та експлуатація систем поверхневого водовідведення”

Практичний посібник “Будівництво та експлуатація систем поверхневого водовідведення” створено для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, що здійснюють свою діяльність пов’язану із будівництвом та експлуатацією систем поверхневого водовідведення. Зокрема, в практичному посібнику висвітлюються вимоги до виробів систем поверхневого водовідведення, проектування та спрудження таких систем, їх ремонт та утримання, вимоги до споруд з очищення стоків систем поверхневого водовідведення, санітарні вимоги та правила охорони праці в цій сфері, вимоги державного контролю та відповідальність, а також рекомендації практичного застосування законодавства, роз’яснення та коментарі щодо окремих положень законодавства в цій галузі. Кількість сторінок - 150.

2013 г.Ігнатенко Олександр Павлович, Дутко Олег Романович, Шандрук Вадим Ростиславович

   

Ціна:250.00 гpн.

Практичний посібник «Керівництво з оцінки управління послугами з водопостачання»

Практичний посібник «Керівництво з оцінки управління послугами з водопостачання» створено для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, що здійснюють свою діяльність в сфері питного водопостачання. В ньому висвітлюється стан галузі у цій сфері, діюче законодавство, питанням обліку в сфері водопостачання. Наведено вітчизняні та міжнародні підходи до оцінки управління послугами з водопостачання. Зокрема, це стосується показників надійності, стабільності, стійкого розвитку, експлуатації та технічного обслуговування систем водопостачання, а також їх екологічної безпеки. Крім того, практичний посібник торкається вимог державного контролю та відповідальність, тарифної політики та ціноутворення, роз’яснень та коментарів щодо окремих положень законодавства в цій сфері. Кылькысть сторынок - 175.

2013 г.Семчук Григорій Михайлович, Ігнатенко Олександр Павлович

   

Ціна:250.00 гpн.

Практичний посібник "Похоронна справа та ритуальні послуги"

Практичний посібник створено для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, що здійснюють свою діяльність в похованні та похоронній справі. Посібник підходить для перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, а також самопідготовки в галузі поховання. Зокрема, в практичному посібнику висвітлюються питання організації процесу поховання померлих, вимоги до надання ритуальних послуг та реалізації предметів похоронної належності, а також створення та функціонування місць поховання. Наведено законодавчі та фінансово економічні аспекти здійснення діяльності у галузі поховання, цінова політика визначення вартості ритуальних послуг та предметів похоронної належності, вимоги до контролю та відповідальність, а також практика ефективного застосування законодавства, роз’яснення та коментарі щодо окремих положень законодавства в цій галузі.

2012 г.Погребний П.П. , Ігнатенко О.П., Годовська Т.Б.

   

Практичний посібник "Енергоефективне зовнішнє освітлення. Будівництво та експлуатація"

Практичний посібник створено для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, що здійснюють свою діяльність пов’язану із будівництвом та експлуатацією об’єктів енергоефективного зовнішнього освітлення. Зокрема, в практичному посібнику висвітлюються вимоги до проектування та спрудження об’єктів енергоефективного зовнішнього освітлення, їх ремонт та утримання, нормування та визначення вартості експлуатації, вимоги державного контролю та відповідальність, а також рекомендації практичного застосування законодавства, роз’яснення та коментарі щодо окремих положень законодавства в цій галузі.

2016 г.Ігнатенко О.П.

   

Практичний посібник "Напрями розвитку сфери благоустрою населених пунктів"

У практичному посібнику висвітлено теоретичні та практичні положення щодо напрямів розвитку сфери благоустрою населених пунктів, а саме: розкрито суть та поняття державного регулювання сфери благоустрою населених пунктів; визначено соціально-економічні та історичні аспекти становлення державного регулювання сфери благоустрою населених пунктів; з’ясовано причини державного втручання в роботу ринкових механізмів регулювання сфери благоустрою населених пунктів; класифіковано нормативно-правові акти у сфері благоустрою населених пунктів, виявлено недоліки в них та визначити шляхів їх усунення; виявлено перспективи впровадження новітніх технологій у державному регулюванні сфери благоустрою населених пунктів; систематизовано існуючі державні програми у сфері благоустрою населених пунктів і визначено напрями вдосконалення державного програмування. У роботі обґрунтовано авторські пропозиції в частині охарактеризування системи контролю у сфері благоустрою населених пунктів та формулювання рекомендацій з її удосконалення та покращення механізмів притягнення до відповідальності; обгрунтування підходів до гармонізації дозвільної системи у сфері благоустрою населених пунктів з урахуванням їх загального стану та цілей упорядкування відповідних суспільних відносин; визначення напрями вдосконалення державного регулювання сфери благоустрою населених пунктів та відповідних фінансово-економічних механізмів. Окремо розроблено практичні рекомендації органам публічної влади щодо розвитку державного регулювання сфери благоустрою населених пунктів. Розраховано на усіх, хто вирішує та цікавиться існуючими проблемами державного регулювання сфери благоустрою населених пунктів, насамперед представників та фахівців органів місцевого самоврядування.

2016 г.Ігнатенко О.П.

   

Практичний посібник "Використання біомаси у муніципальному секторі"

У практичному посібнику розглянуто стан і законодавство використання біомаси у муніципальному секторі для цілей тепло- та гарячого водопостачання, наведено наявні програмні документи щодо можливості використання біомаси у муніципальному секторі та розглянуто земельні аспекти у процесі створення біоенергетичних об’єктів. Висвітлено підходи до техніко-економічного обґрунтування створення біоенергетичних об’єктів та методологію розробки бізнес-плану створення біоенергетичного об’єкта. Наведено вимоги до проектування та будівництва біоенергетичних об’єктів, вимоги до їх експлуатації та забезпечення сталого функціонування. Розглянуто нормування надання послуг біоенергетичними об’єктами та тарифного регулювання їх діяльності. Проаналізовано питання контролю та відповідальності в цій сфері.

2016 г.Ігнатенко О.П.

   
Дивитися результати Інші опитування