Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

Обговорення

27.01.2017Відходи, Дороги, Озеленення, Освітлення, Прибудункові території, Благоустрій територій

Адекватна відповідальність за правопорушення у сфері поводження з відходами та благоустрою територій

Народні депутати Томенко М.В. та Недава О.А. внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо поводження з відходами та благоустрою територій)» (реєстр. №1816 від 22.01.2015). Слід зазначити, що співавтори розробки цього законопроекту згідно даних сайту Верховної Ради України є представники громадських об’єднань: - Ігнатенко Олександр Павлович, кандидат економічних наук; докторант кафедри управління національним господарством та економічної політики Національної академії державного управління при Президентові України; Президент Громадської спілки «Екологічна Рециклінгова Асоціація України»; - Тимочко Тетяна Валентинівна, голова Всеукраїнської екологічної ліги.

09.06.2015Відходи

Посилення відповідальності за документи дозвільного характеру у сфері поводження з побутовими відходами

Посилення відповідальності за документи дозвільного характеру у сфері поводження з побутовими відходами

09.06.2015Дороги

Посилення відповідальності за порушення правил проїзду великовагових транспортних засобів

Народні депутати Романюк Віктор Миколайович, Бурбак Максим Юрійович, Корчик Віталій Андрійович, Кремінь Тарас Дмитрович внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил проїзду великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами» (реєстр. №2916 від 20.05.2015).

09.06.2015Дороги

Податок для паркування транспортних засобів

Народні депутати Є.П.Фірсов, Я.В.Дубневич, Д.Й.Андрієвський, В.І.Ар'єв внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект «про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збору за місця для паркування транспортних засобів» (реєстр. №2635 від 10.04.2015).

16.02.2015Відходи

Зелені тарифи на електроенергію, вироблену з біомаси, що складається з відходів

Народні депутати Домбровський О.Г., Кацер-Бучковська Н.В., Єфімов М.В., Лівік О.П., Чижмарь Ю.В., Рябчин О.М., Мельниченко В.В., Заболотний Г.М., Лук'янчук Р.В., Насалик І.С., Бандуров В.В., Матвієнко А.С., Войціцька В.М., Мушак О.П. внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії» (реєстр. №2010 від 03.02.2015).

16.02.2015Дороги, Благоустрій територій

Удосконалення впровадження паркувальних талонів

Народні депутати Фірсов Є.П. та Алєксєєв С.О. внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поліпшення розрахунків за надання послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів)» (реєстр. №1916 від 02.02.2015).

Дивитися результати Інші опитування