Для розміщення оголошення пройдіть авторизацію на сайті або реєструйтеся

Авторизуватися на сайті Зареєструватися
block
post

У фінському Оулу збудували окремий підземний центр міста для авто

В мережі з'явилося відео, на якому російськомовний житель Фінляндії ділиться своїми враженнями від міста Оулу, яке має підземний центр міста для авто, а наземний — для пішоходів і велосипедистів.

Фінське місто Оулу — перший і найстаріший побратим Одеси. Це місто, яке зазнало страшенної пожежі, що знищила майже всю його територію у 19 столітті.

Сьогодні в Олулу центр міста розділений між пішоходами та автомобілістами якнайкраще, аби задовольнити інтереси обох сторін. В центрі Оулу немає жодного автомобіля. Весь центр Оулу належить велосипедистам та пішоходам.

Для автомобілів в Оулу побудований окремий центр міста — підземний, яке має назву «kivisydämen» (кам’яне серце). Перед тим як розпочати маршрут, кожний водій проходить через так звану пропускну зону, де ідентифікуються номера його автомобіля. Також водій має нагоду скористатися навігацією, вказавши приблизне місце, куди бажає потрапити, а далі комп’ютерна система підкаже йому маршрут.

Оулу  — шосте за розміром місто Фінляндії, адміністративний центр губернії Оулу. Розташоване на північному заході країни, при впаданні річки Оулуйокі в Ботнічну затоку Балтійського моря. Засноване в 1605 році, Оулу — найстаріше місто в Північній Фінляндії. 

04.03.2016

Розділи: Відходи

 

Дивитися результати Інші опитування